zavřít

Call of Juarez (dříve Lawman) v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská společnost Techland vypustila do světa sadu nových ukázek z jejího nadcházejícího projektu s názvem Call of Juarez.

Pokud vám to nic neříká, je to zřejmě proto, že dříve se tato dobrodružná first-person akce situovaná na Divoký západ 19. století jmenovala Lawman. Kromě toho jsme o ní naposledy slyšeli téměř před rokem, takže rozhodně nebude na škodu, když si ji dnes trochu více přiblížíme.


V Call of Juarez budou hrát důležitou roli rychlé reflexy, stejně jako schopnost pohybovat se tiše a nenápadně. Ztvárníte dvě různé role - mizeru na útěku Billyho a reverenda Raye, jeho neúprosného pronásledovatele. Hra slibuje celou řadu originálních prvků, z nichž některé přímo souvisí s interaktivitou prostředí a jiné s realistickou simulací fyzikálních zákonů. Těšit se můžete na pistolnické duely, ale také na jízdu na koni, apod. Vydání hry je naplánováno na začátek příštího roku. Příští týden ji nicméně poprvé bude mít možnost shlédnout i veřejnost, a to na výstavě E3 na stánku Techlandu a společnosti NVIDIA, neboť podle včerejší tiskové zprávy bude Call of Juarez využívat technologii Shader Model 3.0, kterou tito výrobci počítačových čipů podporují.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.