Call of Juarez (dříve Lawman) v obrazech
zdroj: Archiv
Obrázky

Call of Juarez (dříve Lawman) v obrazech

10. 5. 2005 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Polská společnost Techland vypustila do světa sadu nových ukázek z jejího nadcházejícího projektu s názvem Call of Juarez.

Pokud vám to nic neříká, je to zřejmě proto, že dříve se tato dobrodružná first-person akce situovaná na Divoký západ 19. století jmenovala Lawman. Kromě toho jsme o ní naposledy slyšeli téměř před rokem, takže rozhodně nebude na škodu, když si ji dnes trochu více přiblížíme.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

V Call of Juarez budou hrát důležitou roli rychlé reflexy, stejně jako schopnost pohybovat se tiše a nenápadně. Ztvárníte dvě různé role - mizeru na útěku Billyho a reverenda Raye, jeho neúprosného pronásledovatele. Hra slibuje celou řadu originálních prvků, z nichž některé přímo souvisí s interaktivitou prostředí a jiné s realistickou simulací fyzikálních zákonů. Těšit se můžete na pistolnické duely, ale také na jízdu na koni, apod. Vydání hry je naplánováno na začátek příštího roku. Příští týden ji nicméně poprvé bude mít možnost shlédnout i veřejnost, a to na výstavě E3 na stánku Techlandu a společnosti NVIDIA, neboť podle včerejší tiskové zprávy bude Call of Juarez využívat technologii Shader Model 3.0, kterou tito výrobci počítačových čipů podporují.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články