zavřít

Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná akce Battlefield 1942 byla a je jednou z nejpopulárnějších titulů poslední doby a tak nikoho nepřekvapilo, když tvůrci hráčské publikum v zimě "obdarovali" přídavkem s názvem Road to Rome.

Nyní je ve vývoji již druhý datadisk, tentokrát s podtitulem Secret Weapons of WWII. O tom, že jej Digital Illusions chystají, jsme vás dokonce informovali nedávno. Teprve nyní je však tato zpráva oficiální a vyplouvají na povrch i podrobnosti o tom, co přesně nám tento titul může nabídnout. Ptáte-li se navíc kdy, pak vězte, že to má být na letos podzim.

BF 1942: Secret Weapons of WWII by měl výrazně povznést již tak výjimečnou úroveň multiplayerových soubojů, a to tak, že s sebou přinese mj. i řadu těch unikátních a obzvlášť smrtících, i když pouze experimentálních zbraní, původem z tajných německých i spojeneckých laboratoří. Kromě toho se dočkáte rovněž spousty nových vozidel. Že by se tím ale měl tento realisticky pojatý titul posunout někam do říše sci-fi, se nemusíte bát, neboť všechny ty novinky mají skutečné kořeny v historii 2. světové války, pouze jich nebylo nakonec užito v boji - až doposud. Ostatně název datadisku je dosti výstižný.


nové obrázkykompletní galerie

Hráči BF 1942: Secret Weapons of WWII si budou moci vybrat až z 46 vozidel, která mohou sami řídit. K původním 30 představeným v originálním titulu, to bude 16 nových kousků (7 prototypů), zahrnujících Horton HO 229 "Flying Wing" vyzbrojený 30mm kulometem a řízenými střelami. Mezi dalšími objevíte americký tank Sherman s raketometem T-34 Calliope, americký supertěžký tank T95/T28, Sturmtiger, americký tryskáč Goblin, nákladní letadlo C-47 (jako jakýsi mobilní "spawn point"), zdokonalenou stíhačku American Armstrong Whitworth AW-52, německý Wasserfall a Natter. Druhý datadisk dá také úplně poprvé hráčům možnost létat a bojovat současně, za použití vysoce utajeného německého prototypu stroje "Rocket Pack".

Nové zbraně můžete očekávat čtyři - jednorázové vraždící nože (nechybí ve výbavě každého vojáka obou stran) i Bren light machine gun, Remington Auto 5 shotgun a the Mauser K98 grenade rifle. Vyzkoušet je budete moci v osmi nových bojových akcích odehrávajících se v Telemarku, Peenemüende, výzkumné oblasti V2, Essenu a Hitlerově Orlím hnízdě. Se svými jednotkami se dostanete i na různé úplně nové lokace, a to dokonce do stmívající se letní Prahy, ale také do sněhem pokrytého Norska. Kdyby vám ale i to bylo ještě málo, pak vás možná potěší, že se vám v této hře představí i nové jednotky - britské komando a německé elitní jednotky. K tomu všemu přibude rovněž nový herní mód, ve kterém bude hráč seznámen s určitým speciálním úkolem, s jehož úspěšným vyřešením končí hra vítězstvím.

Update 22:00 - byla založena galerie s prvními pěti obrázky z BF 1942: Secret Weapons ve vysokém rozlišení.
zdroj: TTG, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.