Netflix ukázal první obrázky z Resident Evil: Infinite Darkness
zdroj: Netflix

Netflix ukázal první obrázky z Resident Evil: Infinite Darkness

27. 10. 2020 17:10 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Série Resident Evil zažívá bouřlivý návrat – po úspěchu remaku Resident Evil 2 jsme se dočkali méně povedené předělávky trojky s multiplayerovým spin-offem, oznámení plnohodnotné osmičky s podtitulem Village a také restartu filmové adaptace.

Kromě toho se k populární hororové sérii připojil také Netflix, a to hned dvojicí seriálů. Jeden z nich bude hraný, s dvojicí časových linek, ten druhý bude sice animovaný, ale kanonický pro herní sérii.

Za podtitulem Infinite Darkness se ukrývá seriál s Leonem Kennedym a Claire Redfield v hlavních rolích. Jak Netflix ukázal na svém Twitteru, bude tahle dvojice vypadat prakticky stejně jako před dvěma lety v Resident Evil 2.

Resident Evil: Infinite Darkness zdroj: Netflix   Resident Evil: Infinite Darkness zdroj: Netflix

Kromě podobenek dvojice hrdinů už produkční a streamovací firma zveřejnila také krátkou anotaci: „Když se biologická zbraň vymkne kontrole, situaci může zachránit jedině dvojice veteránů mezi lovci zombíků. Resident Evil: Infinite Darkness je nový seriál od Netflixu v kánonu klasické survival hororové série od Capcomu, který dorazí příští rok.“

Vzhledem k tomu, že popisek o Leonovi a Clarie vypráví jako o veteránech, bude se seriál pravděpodobně odehrávat minimálně po druhém, ale spíše až po čtvrtém dílu hry. Vedoucím producentem série bude Hirojuki Kobajaši, který se v minulosti podílel na trojici animovaných filmů Resident Evil: Degeneration, Damnation a Vendetta.

Resident Evil: Infinite Darkness najdete na Netflixu někdy v průběhu roku 2021.

Nejnovější články