zavřít

Zdržení Master of Orion III a Nexagon

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírný koráb značky QuickSilver patřící cestovní kanceláři Infogrames s tahovou vesmírnou strategií Master of Orion III na palubě, přistane na planetě Zemi ještě o chvíli déle, než se naposledy očekávalo.

Neměl by mít ale zase až tak drastické zpoždění, jak se v poslední době na Internetu spekulovalo. Oproti původně plánovanému říjnu 2002 a poplašné zprávě, že by hra měla na pulty obchodů dorazit až někdy v roce 2003, se podle oficiálního diskusního fóra její fanouškové dočkají buď přímo 26. listopadu 2002 anebo někdy okolo tohoto data. Jak jistě víte, dopravit tuto hru až na místo určení nebylo tak jednoduché. Po několika odloženích a přepracování téměř celého konceptu hry doufejme, že jde o skutečně poslední a platný termín vydání.

Ani Strategy First nepotěší čekatele na sci-fi akční strategii Nexagon: The Pit. Vydání tohoto titulu bylo totiž odloženo na první kvartál 2003, protože se Strategy First nyní plně soustředí na jiný svůj projekt - vesmírnou strategii O.R.B., jejíž vydání je v tuto chvíli přednostnější.

zdroj: GameSpy, GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.