zavřít

Vyzkoušejte konzoli Nintendo Switch i s hrami ještě před vydáním

Wii U Switch

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud zvažujete, zda investovat do nové konzole Nintendo Switch a nebo si prostě chcete jen vyzkoušet nové hry a novou technologii, jíž přístroj přináší, máte šanci. 25. února v Kongresovém centru Praha, v sále Panorama proběhne oficiální Nintendo Switch pre-launch event. Poprvé si tak v ČR budete moci novou konzoli vyzkoušet.

Celá akce potrvá od 9 hodin ráno do 7 hodin večer, přičemž k dispozici bude 30 konzolí. Vzhledem k povaze her, které budou k dispozici pak velmi často jedna konzole nabídne hraní dvěma lidem, nicméně i tak počítejte s tím, že počet lidí v sále bude omezený, takže mohou vznikat fronty.

Co se týče samotných titulů, které si budete moci zkusit, těšte se na kolekci 1-2-Switch, ARMS, Just Dance 2017, Mario Kart 8 Deluxe, Snipperclips, Splatoon 2, Super Bomberman S a The Legend of Zelda Breath of the Wild. Svou účast na akci případně potvrďte na těchto facebookových stránkách.

Můžete si také přečíst naše dojmy z předváděčky Nintendo Switch v německém Frankfurtu.

Tagy: nintendo

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.