Sběratelská edice Skyrim se pyšní soškou draka

PC PlayStation 3 Xbox 360

8. 8. 2011 v 14:59 - Oznámení Autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Bethesda odhalila detaily o sběratelská edici chystaného RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Kromě hry samotné bude balení obsahovat i DVD, jehož prostřednictvím nakouknou hráči do pozadí celého vývoje od původního konceptu až po finální produkt. Další specialitkou bude dvě stě stránková publikace s náčrty, ilustracemi a modely všeho možného ze hry. Jednotlivé zbraně, charaktery, nestvůry, ale i samotné prostředí by mělo být možné obdivovat v hezky výtvarně zpracované knize, která v knihovně určitě neudělá ostudu.

Sběratelská edice Skyrim se pyšní soškou draka

Největším tahákem celé speciální edice je však jiná věc. Plastový model draka. To, že tato bájná stvoření budou ve Skyrimu hrát hlavní roli, je asi zbytečné psát. Soška by měla být asi 30 centimetrů vysoká a prohlédnout si ji můžete zde na obrázku. Drak sedí na kamenné zdi, na které jsou vytesány nápisy. Ve hře se po jejich přečtení odemknou zvláštní schopnosti. Na trh se má podle Bethesdy dostat jen „extrémně limitovaný“ počet kusů. Předobjednávky už jsou možné na zahraničních e-shopech. Koupěchtiví fanoušci však budou muset sáhnout hlouběji do kapsy, protože ceny byla stanovena na 150 euro, takže zhruba 3700 korun (v USA na 150 dolarů). Dle vyjádření zástupce Cenegy by měla být tato sběratelská edice k dostání i v ČR, ale logicky ve velmi, velmi omezeném množství. Počet kusů pro náš trh totiž stanovuje Bethesda a Cenega ještě stále jedná o možném navýšení. Podrobnosti o této nabídce (třeba cena) se včas dozvíte. Skyrim vyjde letos 11. listopadu.

Tagy: RPG sběratelství

Zdroj: Vlastní, PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.