zavřít

Dorazilo poslední video z Doom Eternal před jeho vydáním

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch Stadia PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Po včerejší ulítlé srandičce s jednorožcem je načase vrátit se do starých dobrých drsných kolejí, ve kterých Doom Slayer nevypadá jako postava z Fortnite prohnaná několika vrstvami exkluzivních skinů. Podívejte se na nářezový launch trailer k Doom Eternal!

zdroj: Bethesda.net

Zatímco většina očekávaných her se jaru vyhnula, Doom Eternal se sem přesunul. Díky němu to nevypadá až tak chudě a bude doma co hrát. Naštěstí to i tentokrát vypadá skvěle a ohlasy jsou také veskrze pozitivní (snad jen opraví všechny ty bugy).

Uvidíme, co na novou frenetickou střílečku řeknou první recenze. Každopádně Doom Eternal letos ve své kategorii moc soků nenajde a mohl by snadno zabojovat o post krále letošních akčních her, pokud tedy naplní vysoká očekávání.

Hra vychází už příští pátek, tak neváhejte nahlédnout do včerejšího článku, který vám prozradí hardwarové nároky.

zdroj: Bethesda.net

Tagy: akční sci-fi FPS first person střílečka E3 2018

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.