zavřít

Další destinací American Truck Simulatoru bude stát Washington

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nejen Ubisoft se letos chystá do Washingtonu, ale zatímco The Division 2 volí hlavní město USA, American Truck Simulator si vybral celý stát na opačné straně kontinentu. SCS Software tímto DLC narazí na hranice s Kanadou, takže další logický postup bude směrem doprava. Ale ještě předtím se podíváte do další zelené krajiny.

Studio SCS Software se nejprve podělilo o obrázky a nechalo fanoušky hádat název následujícího rozšíření mapy Spojených států, aby jejich odhady záhy potvrdilo. American Truck Simulator se letos rozšíří o nejsevernější stát západního pobřeží – Washington. Ten je stejně jako Oregon velice zelený a orientovaný na dřevařský průmysl, nicméně se můžete těšit na jeho ikonické prvky zasazené do krásné krajiny.

Jednou ze zajímavostí je dokončení západní „magistrály“ Route 101, která se táhne podél pobřeží Tichého oceánu od kalifornského Los Angeles přes Oregon až po severní cíp Washingtonu. Projet ji úplně celou a sledovat měnící se krajinu zpoza volantu tiráku zní víc než lákavě. Stejně jako navštívit centrálu Valve, pokud ji tam tedy tvůrci zakomponují. DLC American Truck Simulator - Washington očekávejte letos.

Tagy: kamiony česká hra dopravní simulator

Zdroje: SCS Software blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.