zavřít

Nalaďte si hudební motivy viktoriánské akce The Order: 1886

PlayStation 4

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Odložená viktoriánská steampunková akce The Order: 1886 se velmi pozvolna chystá na své vydání koncem února příštího roku – a nebo by se alespoň chystat měla. V rámci představování různých herních komponent tentokrát přichází řada na hudbu a myslím, že i kdyby samotná hra zklamala, soundtrack by i tak mohl zabodovat.

Ve videu jej kromě členů studia představuje především skladatel Jason Graves, k němuž se přidal i Austin Wintory, který má na svědomí brilantní soundtrack Journey. Graves vám vysvětlí svůj přístup k vytváření hororového hudebního doprovodu, z nějž vyškrtal všechny „pozitivní a hrdinské“ žestě a prostor dal temnému bručení basů a to i v oblasti sborového zpěvu, z nějž opět využil jen basy, tedy čtvrtinu celého sborového spektra.

Efekt opravdu působí hororově, temně, jako plíživá hrozba a neustále znepokojení. Nicméně to, co mne znepokojuje více je fakt, že The Order: 1886 vychází (pokud zase nebude posunut) 20. února a my stále ve videích vidíme ty samé záběry, jaké jsme dostávali už pěknou řádku měsíců. Jistě, na nevyhnutelný trailerový útok je ještě pár týdnů času...

Tagy: akční fantasy steampunk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.