zavřít

Chystaný mod pro Skyrim vás vezme zpět do Oblivionu i do světa mrtvých

Windows Switch PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Zajímalo by vás, co s vámi bude po smrti? Těžko říct, jak vaše duše skončí v reálném světě, ale co se týká The Elder Scrolls, poputujete do dimenze Dreamsleeve. Právě tam bude začínat příběh nového modu pro Skyrim s názvem Apotheosis, kde vás po letech zaslouženého odpočinku probudí, abyste v šestnácti světech Oblivionu posbírali úlomky Lorkhanova srdce a složili ho dohromady.

Některá místa z Apotheosis už se v rozsáhlém univerzu The Elder Scrolls objevila, jiná byla pouze zmíněná jménem. Tvůrci o modu říkají, že vás protáhne všemožnými exotickými lokacemi a nebezpečnými dungeony, kde číhají nejen unikátní bossové a jejich poskoci. Celá příběhová linka je nadabovaná a na své cestě byste měli potkat mnoho zajímavých postav s rozsáhlými osobními linkami.

Žádné RPG by se neobešlo bez hromadění vzácné výzbroje a skládání legendárních zbraní z polámaných kousků, takže exkluzivní výbava, kouzla a artefakty na vás budou číhat na každém druhém kroku. Daedra se o to postará.

Do šestnácti lokací se můžete vydat v libovolném pořadí, probouzíte se nicméně v Dreamsleeve, domově zapomenutých mrtvých. Tohle místo ze svých obyvatel vysává život, krmí se jejich vzpomínkami i sebeuvědoměním, dokud úplně nepozře jejich duši. S ostatními nebožáky si můžete pohrávat, jak uznáte za vhodné, ale jelikož Oblivion není to nejpohostinnější místo, vyplatí se dělat si přátele.

Apotheosis by podle slov svých tvůrců mělo vyjít během letošního roku, k rozehrání budete potřebovat základní verzi The Elder Scrolls V: Skyrim v libovolné edici, ovšem pouze na PC. Zatím se můžete podívat alespoň na přiložený trailer nebo se pokochat obrázky v galerii; zejména místní medúzy stojí za pozornost. Postup prací na modifikaci můžete sledovat na stránce ModDB.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy first person

Zdroje: ModDb

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.