zavřít

Skyrimová babička vám už brzy může v Tamrielu dělat společnost

Windows Switch PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Bethesda minulý rok přišla s roztomilým nápadem – zvěčnit jednu z nejvěrnějších (a nejstarších) fanynek The Elder Scrolls v nadcházejícím šestém díle. Shirley Curry, lépe známá jako streamující skyrimová babča, která diváky svého YouTube kanálu označuje za vnoučata, se do Tamrielu dostane díky fanouškovské petici. Ti se ale už teď postarali o to, aby vás po kontinentu mohla provázet i ve Skyrimu.

Paní Shirley odebírá na YouTube přes třičtvrtě milionu lidí, kromě výprav po světě Skyrimu pro svá internetová vnoučata zveřejňuje i videoblogy nebo pokusy z The Elder Scrolls Online. A také klidným hlasem předčítá knížky, které můžete znát ze hry.

O její zvěčnění ve virtuálním světě se pak zaslouží i samotná Bethesda, předběhl ji nicméně jeden z fanoušků, který ze Shirley vytvořil společnici. Nechvalně proslulou Lydii jsem sice zavírala u sebe doma ve Whiterunu, ale svojí babičce byste tohle neudělali, ne?

Shirley vás přivítá svým ikonickým „Ahoj, vnouče!“ a její postava by měla odpovídat hernímu stylu, který ona sama používá, tedy klasický barbarský styl s obouručákem plus lehké brnění a luk na dálku. Navíc s autorem modu phantom-scribblerem osobně spolupracuje, postarala se o dabing své postavy.

Vydání modu je plánované na konec ledna pro PC a Xbox One, jeho tvůrce by ho chtěl i posléze aktualizovat. Zpočátku bude mít Shirley jen krátkou doprovodnou misi, později by se ale mohla dočkat i delší úkolové linie. Do hry by se mohly dostat také úryvky z jejího předčítání.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy first person

Zdroje: Reddit

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.