Máte námět či připomínku? Napište nám
Umělý penis jako zbraň hromadného ničení
zdroj: Archiv
Téma

Umělý penis jako zbraň hromadného ničení

1. 12. 2011 10:34 | autor: Aleš Smutný |

Pokud čtete takovýto titulek, jistě mnohým z vás okamžitě naskočí v hlavě Saints Row: The Third a nemýlí se.

Na oficiálních stránkách se objevily statistiky ze hry a nabízí vskutku zajímavá nepříčetná čísla. Co se týče výše zmíněné erotické pomůcky zmutované do podoby zbraně, do této chvíle jím bylo usmrceno na dva miliony lidí. Být umlácen obrovským fialovým umělým penisem je vskutku potupná smrt.


Celkem už dva roky čistého času strávili hráči ve hře tak, jak je pámbu (programátor) stvořil, tedy nazí, což jistě vzbudilo pohoršení u několika milionů postav. Ve Whored módu, což je místní ekvivalent Hordy, jen se na vás ženou pasáci, prostitutky a podobná sebranka, bylo zabito 44 milionů lidí. Ale upřímně, to není zase tak moc v porovnání s celkovou statistikou.

Celkem totiž ve hře bylo zabito 5,8 miliardy občanů Steelportu, což je 85% lidské populace. O složení obětí detaily nemáme, ale jistě se zde najde vše od stařenek, přes gangstery až po chlapíky, kteří chodí v kostýmu hot dogu. Mimochodem, tyhle nešťastníky si někteří hráči oblíbili jako lidské ekvivalenty propagovaného jídla – a 650 jich ugrilovali pomocí plamenometu.

Pokud tuto zprávu bude číst nějaké bulvární médium, jistě z ní upeče šťavnatou zprávu o škodlivosti her. My ostatní víme, že tahle hra je o nadsázce, šílenství a humorné nekorektnosti. A pokud se nudíte, spusťte si třeba interaktivní mapu Steelportu, kde se vám ukazují poslední činy hráčů ve hře.

Nejnovější články