zavřít

Bethesda spouští přihlášky do uzavřené bety Quake Champions

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Chystaná multiplayerová řežba Quake Champions ještě nemá datum vydání ani u nadcházející uzavřené bety, ale nově se do ní můžete alespoň přihlásit. Beta by se měla rozběhnout během několika málo týdnů a k té příležitosti vydali tvůrci z id Software nový, nadupaný trailer. Ten vám jen připomene, že Quake Champions sice bude jiná díky různým hrdinům a jejich schopnostem, ale v jádru půjde očividně pořád o stejnou, bleskově rychlou střílečku jménem Quake, jakou si pamatujete z jejích zlatých časů.

Do uzavřené betaverze se můžete přihlásit na novém webu hry, kde najdete také několik informací o mapách. Zatím jsou přítomné jen dvě mapy, Blood Covenant a Ruins of Sarnath a první jmenovaná se dočká takové nového videa a detailnějšího představení prý ještě tento týden. Nejspíš to bude společně s hrdinkou Nyx, o které bychom se měli dozvědět první informace také do několika málo dnů.

Profily hrdinů jsou totiž na oficiálním webu zatím prázdné, na rozdíl od zbraní, kde najdete alespoň pár obrázků a videí. Quake Champions to nebude mít na střílečkovém trhu lehké, ale když speciální schopnosti hrdinů upozadí a do popředí vystrčí bleskově rychlou a čistou multiplayerovou akci, mohl by si své místo na trhu najít.

Tagy: akční sci-fi multiplayer FPS first person

Zdroje: Bethesda.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.