zavřít

Válečná střílečka Day of Infamy se rozrostla o australské jednotky a novou mapu

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Multiplayerová střílečka Day of Infamy ukázala, že druhá světová válka je stále lákavé herní téma a jde zpracovat velice dobře. Po dvou měsících venku z předběžného přístupu si hra stále drží solidní hráčskou základnu a tvůrci do ní přidávají nový obsah zdarma. První velký update se třeba zaměřuje na jednotky australského kontinentu.

Nové australské jednotky s autentickým dabingem a tradičním kloboukem se přidávají na stranu Commonwealthu, stejně jako další nová jednotka skotské Černé hlídky. To ale neznamená, že by ostatní strany byly ochuzeny, byť jim není dopřáno stejnou dávkou. K americké armádě se připojí africko-americký tankový prapor Černých panterů, zatímco na německé straně vám budou znepříjemňovat život hnědé uniformy divize Volksgrenadierů.

Asi nejvítanějším přínosem updatu je nová mapa Rhineland, inspirována akcemi spojeneckých sil, které se z Francie protlačily za německé hranice, kde překročili řeku Rýn a bojovali po další dva měsíce. Rhineland vytvořila komunita a díky druhému místu v soutěži tvůrci přetvořili mapu do oficiální podoby. Těšit se v ní můžete na prostorné budovy sloužící jako opravny německých tanků Tiger a k nim přiléhající vlakové nádraží.

Velkých změn se díky updatu dočkal i systém hodností, který je rozšířen o čtyři nové položky - poručík, kapitán, major a plukovník. S tím se zároveň odemyká možnost vynulovat svou hodnost a začít úplně od začátku, jakmile dosáhnete jednoho milionu bodů.

Za zmínku samozřejmě stojí i nálož nových zbraní v čele s Owen machine gun, kterou mohou třímat pouze jednotky Commonwealthu na mapách s Australany. Ostatní se musí spokojit s klasickým boxerem, nožem komanda nebo třeba lopatkou. A pokud je vaší oblíbenou zbraní K98, Lee Enfield, Springfield nebo Garand, můžete se těšit na veteránské skiny omotané látkou.

Jak už je zmíněno výše, update je k dispozici zcela zdarma, a pokud náhodou ještě nevlastníte základní hru Day of Infamy, možná je ten pravý čas se do ní pustit, protože až do konce května je k dispozici se slevou.

Tagy: online akční multiplayer válečná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.