zavřít

Tvůrci Resident Evil chystají hororovou kooperaci Project Resistance

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nová hra ze série Resident Evil sice tuhle značku nemá v názvu, ale její svět obývají stejná monstra včetně proslulého Mr. X, který vyráží lovit skupinku teenagerů. Klasickou premisu vyvražďovacích hororů musíte zvrátit samozřejmě vy – Project Resistance má být týmovým survivalem až pro čtyři hráče.

Moc dalších detailů o novém spin-offu Resident Evil zatím nemáme. Teaser se tváří vcelku akčně, než aby budoval kdovíjak strašidelnou atmosféru, ale jde jen o filmeček, ne o záběry z hraní. Navíc budete mít po ruce a ve sluchátkách svoje parťáky, což dost osekává příležitosti, kdy se můžete osaměle bát každého zaskřípání trubek.

Capcom slibuje odhalit víc informací o Project Resistance během Tokyo Game Show, která začíná tento čtvrtek. Kromě ní by se tam měl objevit třeba i třičtvrtěhodinový trailer na Death Stranding nebo nové materiály ke Ghost of Tsushima, takže si na detaily z japonské akce určitě počkejte.

Tagy: Resident Evil (série) horor akční kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.