zavřít

Spintires vás vezmou do černobylské zóny v novém rozšíření

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dávný spor tvůrce hry Spintires se studiem, které hru dokončilo, je ten tam. Jeho vlivem dnes existují dvě větve jedné hry – původní Spintires, které po velmi dlouhé době ožily a dostanou už třetí datadisk, a MudRunner, který už se moc nerozšiřuje, protože je ve vývoji regulérní dvojka. Třetí DLC pro Spintires je možná vůbec nejzajímavější. Vezme vás totiž na radioaktivní Ukrajinu.

Původní Spintires se vrátily ke slovu 27. srpna, kdy vyšlo zdarma DLC Canyons, které přidalo novou mapu s kaňony a nové vozidlo E-157. O měsíc později vyšlo placené DLC Aftermath, ve kterém jste se vydali na pomoc vesnici, kterou smetla bouře. Opět nová mapa a vozidlo B-133 v benzinové a naftové verzi.

Třetí DLC hravě strčí dvě předchozí do kapsy svým tématem. Nová mapa pokrývá oblast Pripjati, okolní Rudý les, jezero Kupsta, radar Duga a samozřejmě i samotnou jadernou elektrárnu Černobyl. Po radiací zasažené oblasti se budete prohánět v nových těžkých vozidlech B-157 a B-505.

Nečekejte žádné fantasmagorie. Spintires je simulátor těžké techniky určené převážně k těžení dřeva. V novém DLC jste sice stalkery, ale do zóny se vydáváte hlavně pro dřevo. Ale aby to nebylo jen o nové mapě s atraktivním prostředím, objeví se i nový mechanismus.

K ruce budete mít Geigerův–Müllerův počítač, pomocí kterého budete měřit úroveň radiace. Pokud nechcete riskovat poškození svého trucku, budete muset najít méně zamořenou cestu.

DLC Chernobyl vyjde 13. prosince na Steamu a doprovodí ho nová fyzická verze hry Spintires se všemi dosavadními dodatky.

Tagy: simulace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.