zavřít

Skvělý trailer oznamuje českou akční adventuru Hero of Many

iPad Android

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Čeští vývojáři ze studia Trickster Arts se naposledy zviditelnili povedeným interaktivním průběhem jednoho rande jménem Interande, o němž jsme také psali. Nyní přichází s klasičtější hrou, která nese název Hero of Many a tým ji chystá pro iPad (ovšem od druhé generace, takže mám smůlu) a zařízení s Androidem odpovídající kvality.

Víme, že Hero of Many je atmosférická akční adventura, jejíž základní mechanikou je vést hejno vodních stvoření do divokých soubojů. Jen nevím proč mi ona stvoření připomínají hejno spermií, které věrně následuje vajíčko do boje proti černým spermiím. (Freude, Freude, vždycky na tě dojde)... Co je to za stvoření, je ale celkem jedno, protože perfektně sestříhaný a skvělou hudbou doprovázený trailer (najdete jej v článku) vás musí zaujmout. Prostě musí.

Trickster Arts slibují interaktivní puzzly, animačky, speciální schopnosti vašich stvoření, příšery a to vše v šestadvaceti levelech rozprostřených do čtyř světů a s původním soundtrackem k tomu. Hero of Many by měla vyjít v polovině června tohoto roku, jak slibují oficiální stránky.

...

Tagy: Indie akční puzzle adventura logická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.