zavřít

První DLC pro Men of War: Assault Squad 2 přinese replaye, nové skirmishe a lepší ovládání tanků

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mezi současné stálice válečného taktizování a strategických tahů bezesporu patří série Men of War, která nás naposledy potěšila kouskem Men of War: Assault Squad 2. K němu nyní 1C Company oznámili DLC, které určitě potěší všechny skalní i méně fundamentální fanoušky téhle hry. V rámci tohoto rozšíření dostanete kupříkladu pořádně propracovanou možnost přímo ovládat jednotky z pohledu třetí osoby, takže třeba ovládání tanku by mohlo připomínat hry, které se právě na tankovou akci zaměřují.

Kromě téhle šikovné vychytávky v Iron Fist najdete pětici skirmish misí pro jednoho hráče, v nichž dostanete do ruky pětičlennou veteránskou osádku tanku, který následně ovládáte právě z pohledu třetí osoby a také možnost natáčet záznamy svých bitev, které následně můžete i sdílet se svými známými.

V součinnosti s DLC vyjde i řada updatů zdarma, v jejichž rámci bude zakomponována podpora DirectX 10, sloty pro Spectator mód u multiplayeru, veteránství u jednotek a automatické doplňování munice. Iron Fist vyjde 19.února a bude stát 10 eur a můžete se na něj naladit novými obrázky, kterým samozřejmě dominují tanky.

Tagy: strategie dlc válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.