zavřít

Povedená free to play onlineovka Neverwinter vyšla pro Xbox One

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Perfect World a Cryptic Studios vydali svoji solidní free to play onlineovku Neverwinter i ve verzi pro Xbox One. Konzolová verze nabízí základní hru a spolu s ní též dosud vydané přídavky, hratelné třídy a obecně všechen dosud vydaný dodatečný obsah. Protože jde o onlineovku, potřebujete k bezplatnému stažení a hraní placený XBL gold účet, takže "free to play" ve smyslu obecném hra není. Rozhodně však za hřích stojí, když si online službu platíte. Nalákat by vás k tomu měl ostatně i následující trailer.

Neverwinter vychází z reálií Dungeons & Dragons a soustředí se nejenom na dynamickou hratelnost a zajímavá dobrodružství (nejenom) v prostředí titulního města, ale i na velmi časté obsahové updaty a fanoušky vytvářený obsah. Za rok 2013 se hra dostala do našeho užšího výběru nejlepších online her a od té doby se rozhodně nezhoršila, právě naopak.

Dá se tedy předpokládat, že majitele Xbox One čeká hodně trvanlivá zábava, kterou by nemělo pokazit ani pro gamepad upravené ovládání. Obsahově i formálně se jinak XO verze od PC verze neliší. Pokud se o tom chcete přesvědčit, můžete dnes a zítra (2. dubna) využít dočasné nabídky, v jejímž rámci maji k Neverwinter přístup všichni uživatelé Xbox Live - stříbrní i zlatí. Mrkněte na trailer na XO verzi, další informace pak nabízí třeba homepage.

Tagy: mmorpg

Zdroje: MMORPG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.