zavřít

Deus Ex GO pokračuje v mobilních verzích známých sérií

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Square Enix rozšiřuje řadu mobilních adaptací svých známých sérií oznámením Deus Ex GO. Nový mobilní Deus Ex půjde ve šlépějích Hitmana i Lary a nabídne tahovou hratelnost, izometrický pohled a pomalé, systematické putování k cíli přes mrtvoly.

Hlavním hrdinou Hitman GO je Adam Jensen, jehož chraplák jsme mohli slyšet už v Deus Ex: Human Revolution. Adam se vrátí 23. srpna v Deus Ex: Mankind Divided, ale ještě předtím si za něj zahrajete i na mobilních telefonech a tabletech. Mobilní tahovky se totiž dočkáme ještě někdy v průběhu léta a vývojáři si uvědomují, s jakou sérií pracují. Proto nebudou ani v GO variantě chybět augmentace, hackování a souboje.

Příběh se bude zabývat odkrýváním teroristické konspirace, ale zřejmě nebude příliš důležitý, protože vyloženě o příběhu zatím nebyla žádná hra ze série GO. Úplně postačí, když se bude mobilní Deus Ex hrát stejně dobře, jako skvělá Lara Croft GO (recenze) nebo taktéž výborný Hitman GO (recenze), který téhle netradiční mobilní sérii vlastně vyšlapal cestičku.

Součástí Deus Ex GO bude i novinka v rámci GO série v podobě editoru Puzzle maker, ve kterém si můžete vytvářet vlastní úrovně a sdílet je s ostatními. Pokud se tvůrcům podaří dobře zpracovat sociální prvky, sdílení a hlavně třídění úrovní, mohlo by to hře výrazně prodloužit životnost. Puzzle maker každopádně vyjde až několik týdnů po vydání hry.

Několik měsíců stará zpráva o zaregistrovaných doménách se tak začíná postupně naplňovat. Tehdy jsme se dozvěděli, že si Square Enix zaregistrovala domény pro Deus Ex GO, Just Cause GO, Thief GO a Life is Strange GO. Japonský vydavatel by tak mohl časem do mobilní „GO“ verze předělat prakticky každou svou konzolovou/PC značku a na základě kvality těch stávajících bych nebyl proti.

Tagy: taktická logická E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.