zavřít

Chystá se Civilization Online... ale jen pro Asii

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Take-Two potvrzuje, že si je vědoma síly asijského online trhu, a proto oznámila, že chystá řadu klasických titulů, ovšem v mutacích pro potřeby online hraní a jen pro asijský trh.

Bez diskuse tím největším je projekt Civilization Online, který by měla firma vytvářet ve spolupráci s korejským studiem XL Games, které tak říkajíc ví, jak to na v Asii chodí.


„Naše online a mobilně-sociální projekty v Asii nabízí Take-Two možnost rozšířit globální význam a získat publikum na myriádě obrazovek, platforem a obchodních modelech. Pokud tyto projekty budou úspěšné, obohatí se tak náš základní model byznysu skrze zisky, které jsou z hlediska času stabilnější“, vysvětluje Strauss Zelnick z Take-Two.

Momentálně nevíme, jak bude Civilizace Online vypadat, ale je vysoce pravděpodobné, že adoptuje v Asii milovaný model free-to-play. Tuto domněnku podporuje i úspěch dalších titulů Take-Two, které se vydaly touto cestou - NBA 2K Online a NBA 2K All-Stars. Nyní se k nim přidá prívě Civilization Online a Pro Baseball 2K.

Potvrzuje to i Hubert Larenaudie, šéf Take-Two Asia. „Během uplynulých čtyř let jsme se zaměřili na tvorbu ambiciózního portfolia online a sociálních her s nejrespektovanějšími společnostmi jako je Tencen v Číně, Nexon Korea Corporation a XL Games v Koreji, GREE a CyberAgent v Japonsku“. Možná pro nás ale Civilizace Online není ztracena. Pokud bude mít dostatečný úspěch a projekce pro západní distribuci budou příznivé, třeba se někdy objeví i u nás.

Tagy: strategie online free-to-play

Zdroje: VG247

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.