zavřít

Parodie na Deus Ex: Human Revolution jako hratelný mod

Windows

- Download autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Před pár dny se objevilo video, které ukázalo, jak by vypadal první Deus Ex, kdyby byl zpracován ve stylu svého třetího dílu.

Občas bylo video k současnému Human Revolution nefér, ale tohle humoristovi prominete, zvláště, když si dá tolik práce. Nicméně pro ty, které tento styl obzvláště nadchnul, je tu dokonce mod, který vám v Deus Exu tento způsob hraní umožní.

Deus Ex Unreal Revolution je mod, který vám v prvním Deus Ex umožní u JCho používat Jensenovy výsuvné čepele, provádět takedowny, nahodit hledí u pušky a samozřejmě si nechat doplnit postupem času zdraví. Potřebujete jen původní hru, patchnutou na v1112fm  nebo prostě na Steamu a jeden z těchto rendererů "Kentie's Direct3D 10" nebo "Chris Dohnal's OpenGL". Pak už se můžete pustit do záchrany Tracer Tonga. Návod na instalaci najdete na stránkách, kde i mod můžete stáhnout.


Sice vás může mrzet, že zatím nejde během hry ukládat pozice, ale level je prý relativně krátký, takže by vám to nemělo činit větší potíže. Je pozoruhodné, kolik času lidé rádi obětují pro tvorbu podobné milé vychytávky. Jak je vidět, série Deus Ex prostě táhne a v herní historii je nesmazatelně zapsána.

Tagy: stealth parodie kyberpunk FPS

Zdroje: ModDb

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.