zavřít

V srpnu vyjde pokračování Middle-Earth: Shadow of Mordor

PlayStation 4 Windows Xbox One

AKTUALIZOVÁNO - Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Middle-Earth: Shadow of Mordor bylo docela příjemné překvapení, že? Od téhle zběsilé akce, v níž masakrujete hordy skřetů a sem tam pokecáte s Glumem, vlastně nikdo nic zvláštního nečekal, a hle! Nakonec byla super. Výtečný systém Nemesis, povedený mix mechanik, slušný příběh, který jsem mimochodem na den přesně před dvěma lety celkem pozitivně porovnával s Tolkienovými knihami… No, zkrátka je překvapivé, že o nevyhnutelném pokračování nebylo ani vidu, ani slechu. Tedy až doteď. Přivítejte Middle-Earth: Shadow of War.

Jaká další dobrodružství si chlapci a děvčata z Monolithu pro svého vraždícího hraničáře Taliona připravili? Inu, v plamenech Hory osudu byl vykován nový prsten moci, a spolu s ním přijde válka. Za to všechno samozřejmě může Talion, jelikož ho, stejně jako elfský přízrak Celebrimbora, žene kupředu žízeň po pomstě. V dalším díle je vaším cílem sestavit svou vlastní armádu skurutů, opět navigovat meziskřetí vztahy a hierarchii, a postavit se Sauronovi i s jeho Nazgûly. Konec nahánění vymyšlených druhořadých poskoků, je čas postoupit do první ligy.

V úvodním narativním traileru je pěkně vidět, co vás přibližně čeká. Je konec převážně opuštěnému Mordoru z předchozí hry. Sauron je definitivně zpátky, a s ním i všechna jeho moc. Temný pán shromažďuje vojska, a objeví se dokonce i obrněný balrog! Kdo je paní poskytující traileru epický vypravěčský podkres a co dělá mezi gondorským vojskem jakýsi Jižan či Východňan, to je prozatím nejisté.

Middle-Earth: Shadow of War bude nepřekvapivě stát 60 dolarů, ovšem k dispozici bude i stodolarová zlatá edice obsahující všechna budoucí DLC. Mezi ně se řadí dva nové skřetí klany, Slaughter Tribe a Outlaw Tribe, a dále příběhová rozšíření The Blade of Galadriel a The Desolation of Mordor, v nichž najdete nové mise, schopnosti i postavy. Shadow of War vyjde 22. srpna na PS4, Xbox One i PC. První ukázka přímo ze hry by se měla objevit už příští týden, konkrétně 8. března.

Tagy: RPG pán prstenů otevřený svět GDC 2017

Zdroje: VG247,All Games Delta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.