zavřít

V srpnu vyjde pokračování Middle-Earth: Shadow of Mordor

PlayStation 4 PC Xbox One

AKTUALIZOVÁNO AKTUALIZOVÁNO - Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Middle-Earth: Shadow of Mordor bylo docela příjemné překvapení, že? Od téhle zběsilé akce, v níž masakrujete hordy skřetů a sem tam pokecáte s Glumem, vlastně nikdo nic zvláštního nečekal, a hle! Nakonec byla super. Výtečný systém Nemesis, povedený mix mechanik, slušný příběh, který jsem mimochodem na den přesně před dvěma lety celkem pozitivně porovnával s Tolkienovými knihami… No, zkrátka je překvapivé, že o nevyhnutelném pokračování nebylo ani vidu, ani slechu. Tedy až doteď. Přivítejte Middle-Earth: Shadow of War.

Jaká další dobrodružství si chlapci a děvčata z Monolithu pro svého vraždícího hraničáře Taliona připravili? Inu, v plamenech Hory osudu byl vykován nový prsten moci, a spolu s ním přijde válka. Za to všechno samozřejmě může Talion, jelikož ho, stejně jako elfský přízrak Celebrimbora, žene kupředu žízeň po pomstě. V dalším díle je vaším cílem sestavit svou vlastní armádu skurutů, opět navigovat meziskřetí vztahy a hierarchii, a postavit se Sauronovi i s jeho Nazgûly. Konec nahánění vymyšlených druhořadých poskoků, je čas postoupit do první ligy.

V úvodním narativním traileru je pěkně vidět, co vás přibližně čeká. Je konec převážně opuštěnému Mordoru z předchozí hry. Sauron je definitivně zpátky, a s ním i všechna jeho moc. Temný pán shromažďuje vojska, a objeví se dokonce i obrněný balrog! Kdo je paní poskytující traileru epický vypravěčský podkres a co dělá mezi gondorským vojskem jakýsi Jižan či Východňan, to je prozatím nejisté.

Middle-Earth: Shadow of War bude nepřekvapivě stát 60 dolarů, ovšem k dispozici bude i stodolarová zlatá edice obsahující všechna budoucí DLC. Mezi ně se řadí dva nové skřetí klany, Slaughter Tribe a Outlaw Tribe, a dále příběhová rozšíření The Blade of Galadriel a The Desolation of Mordor, v nichž najdete nové mise, schopnosti i postavy. Shadow of War vyjde 22. srpna na PS4, Xbox One i PC. První ukázka přímo ze hry by se měla objevit už příští týden, konkrétně 8. března.

Tagy: RPG pán prstenů otevřený svět GDC 2017

Zdroje: VG247,All Games Delta

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.