zavřít

První sezona nového Hitmana vychází na pevných nosičích v kompletní edici

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste čekali na vydání všech epizod první sezóny nového Hitmana, respektive čekali jste na vydání krabičkové verze na pevných nosičích, nastal váš čas. Verze pro všechny tři platformy, tedy PC, PS4 i Xbox One vychází v kompletní edici, kde najdete veškerý obsah, který ke hře vyšel.

Samozřejmě tu tak jsou všechny epizody, tedy Prolog, Francie, Itálie, Maroko, Thajsko, USA a Japonsko. K tomu si ale přičtěte všechny kontrakty, challenge a další obsah, který byl ke hře vydán – a to včetně Elusive Targets. Jak pestré jsou možnosti zlikvidovat vaše cíle předvádí nové video a pokud byste chtěli komplexnější pohled, doporučím vám náš nedávný GamesPlay.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  799 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1079 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.