zavřít

GamesPlay: hrajeme první sezónu nového Hitmana

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání fyzické verze kompilace všech šesti epizod na konci ledna udělá definitivní tečku za první sezónou nového Hitmana. V textové recenzi už přednosti a nedostatky hry Honza Olejník shrnul a ve dvojici gamesplayů (první, druhý) jsme vám předvedli i první tři epizody. Ve finálním gamesplayi se podíváme i do zbývajících tří lokací (Bangkok, Colorado, Hokkaidó) a podíváme se, kam se hra mezi první a šestou epizodou posunula po stránce herních mechanismů, obsahu i technického zpracování.

Zatímco se Hitman objevuje na seznamu nejlepších her roku 2016 celé řady médií i hráčů, u nás nemá agent 47 na růžích ustálo. Oceňujeme celkové kvality hry a puritánskou stealthovou hratelnost. Zároveň ale vidíme díry v chování AI, slabší chvilky některých epizod a chabou příběhovou provázanost jednotlivých částí. Co konkrétně nás štve, a co se nám naopak líbí, uvidíte na záběrech následujícího gamesplaye.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.