zavřít

Na Steamu se brzy vylodí plná verze střílečky Day of Infamy

PC

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Day of Infamy, bývalý mod přeměněný na plnohodnotnou multiplayerovou střílečku z prostředí druhé světové války, se konečně brzo dočká vydání. Tahle krvavá procházka západní frontou od Francie po Sicílii se až doteď nacházela v předběžném přístupu (dostala se i do našeho výběru nejlepších early access her roku 2016), ale teď byl jako den D oficiálně určen 23. březen.

Na opevněných plážích, v ruinách rozbombardovaných severofrancouzských městeček či v zasněženém ardenském pekle bude vaší největší zbraní opatrnost a taktický, týmový přístup. Organizovaný postup vždycky předčí chaotické pobíhání a kropení samopalem. Čelním útokem přes otevřenou plochu si přímo říkáte o to, abyste na vlastní kůži pocítili brutální zásahový systém, v němž vám střely a šrapnely můžou klidně utrhat všechny končetiny.

Při příležitosti vydání plné verze bude Day of Infamy rozšířena o několik novinek. Předně se dočkáte nového kosmetického systému, v němž sbíráte insignie regimentů a divizí. Také přibývá nová, extra těžká obtížnost pro PvE kooperativní mód (ano, hra má i PvE kooperativní mód). A taky se konečně můžete těšit na plnou sestavu deseti map, včetně nedávných přídavků belgického městečka Foy, které svým útokem z lesů u Bastogne dobyla rota E 101. výsadkové divize, a řeckého ostrova Kréta.

Tak tedy už za 13 dní! Day of Infamy vás na Steamu přijde na 18 euro.

Tagy: online akční multiplayer válečná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.