zavřít

Bitva obřích mechů začíná, vychází MechWarrior 5: Mercenaries

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dvě dekády čekání na další singleplayerový MechWarrior jsou téměř u konce. V průběhu dneška se otevřou brány mnoha mimozemských světů, do kterých zavítáte v obrovském ochranném obleku známém jako mech. Vychází MechWarrior 5: Mercenaries.

Pokud vás dosud míjely informace o MechWarrior 5: Mercenaries, pak vězte, že jde o akční střílečku viděnou z kokpitu bojového mecha, s jehož pomocí rozstřílíte nepřátelské stroje a díky pokročilému destrukčnímu modelu zboříte kdejakou budovu třeba tím, že jednoduše projdete skrz.

V rámci kampaně vás čeká návštěva různých planet s vlastními přírodními podmínkami, budete vylepšovat svůj bojový stroj a přizpůsobovat si jeho vzhled. Zároveň budete mít pod palcem celou firmu, takže počítejte s najímáním dalších MechWarriorů a a jejich vedením. Nabízí se i možnost až čtyřčlenné kooperace živých hráčů.

MechWarrior 5: Mercenaries vyjde v průběhu dneška exkluzivně v Epic Games Storu. Za rok se dostane i do dalších obchodů. Závěrem si zkontrolujte, zda je váš počítač schopný rozchodit tyto gigantické stroje:

Minimální systémové požadavky:

OS: Windows 7, Windows 8.1 nebo Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i3-7100/AMD Ryzen 3 1200
GPU: NVIDIA GeForce GTX 770/AMD Radeon R9 280X
RAM: 8GB
Volné místo: 55GB
DirectX: Verze 11

Doporučené systémové požadavky:

OS: Windows 7, Windows 8.1 nebo Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i7-6700K/AMD Ryzen 7 1700
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1070/AMD RX Vega 56
RAM: 16GB
Volné místo: 55GB (SSD)
DirectX: Verze 11

Tagy: akční sci-fi adaptace mechové

Zdroje: PC Gamer,Epic Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.