zavřít

Hráči Fortnite se budou moct s předstihem podívat na scénu ze Star Wars: Vzestup Skywalkera

Windows PlayStation 4 Xbox One Switch PS4 Pro

- Zajímavosti autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Sezónu Hvězdných válek už pro letošek uvedl seriál Mandalorian spolu s baby Yodou, kterému se bylo na internetu prakticky nemožné vyhnout. Horečka Star Wars bude pokračovat i v následujících dnech. Epic Games ve spolupráci s Disney organizují exkluzivní promítání dříve neviděné scény z Epizody IX: Vzestup Skywalkera. Čím bude speciální? Zamířit na něj budete muset do battle royale Fortnite.

Není to první narážka na Star Wars, která se ve Fortnite objevila, pro svoji postavičku si můžete pořídit oblek ikonického Stormtroopera a nad ostrovem byl nedávno spatřen také Star Destroyer.

Premiéra exkluzivní scény se uskuteční v sobotu 14. prosince ve 20:00, uvede ji JJ Abrams a bude během ní vyhlášen mimořádný klid zbraní, abyste si ji mohli vychutnat bez toho, že vás někdo bude naschvál zabíjet.

Kromě Fortnite se nový obsah pro Vzestup Skywalkera objeví také v multiplayerové střílečce Star Wars Battlefront 2, kam dorazí 17. prosince. Nepříliš pozitivně hodnocená hra je nyní dostupná v rámci předplatného EA Access, takže si ji alespoň nemusíte pořizovat zvlášť. S poslední epizodou se pojí několik nových tříd i planeta s bojištěm v deštném pralese.

Filmové Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince.

Tagy: akční multiplayer star wars zombie casual eSport battle royale

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.