zavřít

Vydejte se s Animal Crossing na rozkošnou dovolenou na opuštěný ostrov

Switch

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Série Animal Crossing u nás sice skrz exkluzivitu pro konzole od Nintenda (spin-off na mobilu nepočítám) nemá kdovíjakou tradici, i tak si ale našla cestu k srdcím mnoha hráčů, kteří vyhlížejí odsunuté vydání nejnovějšího přírůstku s podtitulem New Horizons. Ostrovní dobrodružství čeká spolu se všemi dovolenkovými aktivitami, které byste od něj mohli čekat.

Společnost podnikavého mývala Toma Nooka má pro vás, a to pouze pro vás, exkluzivní nabídku! Unikněte ruchu městského života a staňte se poustevníkem na opuštěném ostrově, kde se můžete oddávat rybaření, štípání dřeva, čtení, opalování, chytání broučků, táboření i dlouhým vycházkám po nekonečných plážích.

Spolu s Animal Crossing: New Horizons se vrátí i většina starých známých diblíků, ať už ve své lidské, nebo zvířecí podobě. Osidlování ostrova pak bude zcela na vás, což znamená, že budete shánět nejrůznější suroviny a materiály a stavět z nich všechno možné, od cest po nábytek pro váš zprvu skromný příbytek.

Na ostrově se budou střídat roční období a počasí, které se bude odvíjet od toho reálného na základě času a lokace. V Česku byste tedy nyní mohli stavět sněhuláka, v Austrálii by vás čekalo léto. A možná nějaké ty ohníčky.

Animal Crossing: New Horizons vychází 20. března 2020 exkluzivně pro Nintendo Switch.

Tagy: strategie adventura společenská

Zdroje: Nintendo

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.