Oslavte 75. výročí konce druhé světové války kooperativním obléháním Berlína ve World of Tanks
zdroj: Wargaming

Oslavte 75. výročí konce druhé světové války kooperativním obléháním Berlína ve World of Tanks

5. 5. 2020 11:09 | Téma | autor: Patrik Hajda |

Blíží se 8. květen a spolu s ním i výročí dne, kdy po kapitulaci Německa skončila druhá světová válka v Evropě. Od porážky nacistů uběhlo už 75 let a ve World of Tanks to můžete oslavit novým PvE módem Road to Berlin, který potrvá po následující dva týdny. Počítejte s netradičním zážitkem a zajímavými odměnami pro ty nejaktivnější tankisty.

Nový mód Road to Berlin či Cesta do Berlína je od včerejška v plném proudu a stojí se na něj fronty. Spoustu hráčů nalákala možnost vyzkoušení kooperativní kampaně, ve které se v pětici Spojenců vydáte dobývat poslední výspu německé říše proti počítačem řízeným německým tankům.

Přidáte se k jedné z pěti jednotek (tři sovětské, jedna americká a jedna britská), ve které buď s náhodnými hráči, nebo s kamarády v četě odehrajete bitvy na upravených mapách a splníte pět bojových misí.

Podobné PvE se ve World of Tanks uskutečnilo loni v létě, ale zatímco tehdy jste byli v roli obránců, nyní je na pořadu dne ofenzíva. Nejprve po dostatečném zastrašení nepřátel dobudete první bod mapy, následně ho ubráníte před novou vlnou. Poté si to ještě jednou zopakujete s dalším bodem mapy, abyste nakonec vyřídili nejmocnější velitele a dobyli tak Berlín.

zdroj: Wargaming

Jak už padlo výše, Cesta do Berlína se odehrává na upravených mapách známých z režimu náhodných bitev. Konkrétně jde o mapy Kvelburg, Odra a Západní val. 8. května se odemkne ještě čtvrtá, úplně nová mapa Berlín, která se později rovněž zařadí do režimu náhodných bitev.

Každá z pěti jednotek obsahuje tři tanky stupňující se úrovně, které si odemykáte hraním těchto bitev a získáváním zkušeností jednotky. Nevyděláte si zde žádné kredity, ale kromě odemykání nových tanků dostáváte ještě vítězné body, které vás postupně dostanou k odměnám rozděleným do pěti fází.

Hlavním lákadlem je prémiový tank 7. úrovně IS-2S, který je ve 4. fázi odměn zdarma i s garážovým stáním, zatímco předchozí fáze vám na něj poskytnou slevu 25 až 75 procent. Pokud se vám podaří do 18. května, kdy událost končí, vyšplhat až do páté fáze odměn, budete mít na památku medaili a Trofejní ventilaci.

Nejnovější články