zavřít

Další betaverze češtiny pro Dragon Age II je venku

Windows

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Seskupení překladatelů pod vedením Marka Tvrdého pokračuje v práci na češtině pro Dragon Age II a včera nabídla všem zájemcům ke stažení druhou testovací (beta)verzi.

Pokud máte dost odvahy a patříte mezi skupinu nedočkavců, můžete si ji stáhnout z odkazu na Bio-World, měli byste ale vědět, že obsahuje pomocná čísla před každým textem a je pouze pro Hawka-Muže. A pokud už budete češtinu zkoušet, mohli byste překladatelskému týmu pomoci s opravami textů, instrukce najdete na adrese http://trac.bio-world.cz/. Pokud vám nechybí kuráž a schopnosti a chtěli byste opravovat texty rovnou, napište na adresu da2preklad@centrum.cz. S vydáním finální verze češtiny pro DAII se stále počítá v září tohoto roku, Marek Tvrdý vysvětluje na Bio-World proč tomu tak je a jak práce probíhají.

Tagy: čeština

Zdroje: BioWorld

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.