zavřít

Barové tanečnice v traileru na Grand Theft Auto IV

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cestu na vrchol doprovází zakouřené bary, tanečnice, kulečník, svalovci, ale i vrtulníky či čluny.

Move up, ladies - pohněte zadkem, holky! Čekání je u konce a máme tu v pořadí třetí trailer z Grand Theft Auto IV. V něm ale "move up" znamená spíš posunování se kupředu, postup v kariéře či cestu na vrchol. Ukázka totiž začíná Nicovým příjezdem za bratrancem Romanem na lodi a prohlídkou bytu, načež pokračuje setkání s mafií, když hrdina hraje kulečník v zakouřeném baru nebo pozoruje tanečnice u tyče (ve vizuálně velmi povedené hře siluet).

Zábavným momentem je ten s namakaným svalovcem nebo Nicovým paranoidním kolegou, schovávajícím se v kontejneru. V druhé části ale přitvrdí: dojde na vyhrožování, bitky i útek před policejními vrtulníky nebo na shození těla z mostu přímo na kapotu něčího auta. Nechybí honičky ve člunech, na motorkách ani záběr s helikoptérou v ulicích, těsně nad zemí pronásledující Nicovo auto.


Grand Theft Auto IV Move Up, Ladies trailer - stažitelná verze (130 MB, HD)

Otázka do fóra: Co na nový trailer říkáte vy?

Update 22:40: Stream kvůli stížnostem/trhanému přehrávání nahrazen svižnější verzí.
zdroj: homepage, GT

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.