zavřít

Začátkem února proběhne uzavřená beta střílečky Ghost Recon Wildlands

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste četli Adamovy dojmy z testování skoro finální verze Ghost Recon Wildlands, už asi víte, že se tato sandboxová akce začíná rýsovat jako zajímavý titul s otevřeným světem, který může hodně těžit z kooperace. Vy si můžete hru také otestovat, a to v rámci uzavřené bety, která proběhne od 3. do 6. února a přihlásit se do ní můžete na těchto stránkách.

V rámci betatestu si budete moci veškerý v ní dostupný obsah zahrát buď v rámci kooperace s dalšími třemi hráči a nebo jako ryzí singleplayer. Oblast, která bude v betatestu zpřístupněná se jmenuje Itacua a jde o prosperující horskou oblast, kterou ovšem sužuje mocný drogový kartel Santa Blanca, který budete v roli speciálních jednotek Spojených států likvidovat.

Situaci v Bolívii blízké budoucnosti vám představí i nový trailer, který se věnuje jak minulosti, tak i současnosti, kde Santa Blanca praktikuje neblaze proslulou strategii „plata o plomo“, tedy „stříbro nebo olovo“ – buď se necháte uplatit a nebo dostanete spoustu olova do těla.

Druhé video pak představuje bonusovou misi Peruánská spojka, kterou dostanete za předobjednávku hry. Cílem v ní je zlikvidovat ženu jménem Macabra, která slouží jako zprostředkovatel obchodu mezi Santa Blancou a peruánskými drogovými kartely. Mise zahrne malou horskou oblast u peruánských hranic a to, jak Macabru zlikvidujete už je jen na vaší vynalézavosti a taktice.

Uzavřená beta vám dá možnost vyzkoušet si hru měsíc před jejím vydání, k němuž dojde 8. března na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: akční third person otevřený svět e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.