zavřít

Vybraní hráči už hrají Plants vs. Zombies 3

Android

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio PopCap nepůjde ve stopách Valve a bude dělat i třetí díly svých her. Finanční zpráva zkraje letošního roku poukazovala na pokračování série Plants vs. Zombies: Garden Warfare, které tedy stále není oficiálně oznámené, ale to samé do dneška platilo i o Plants vs. Zombies 3.

Plants vs. Zombies 3 nebyla oznámená klasickou cestou, nedostali jsme zásobu hezkých obrázků (jen tři prototypové v galerii výše), žádný trailer ani tiskovou zprávu s podrobnostmi. Hra se jednoduše zjevila v Google Play, odkud si ji mohli Američané a možná i další národnosti stáhnout a s trochou štěstí se i dostat do uzavřené pre-alfy.

V našem regionu hra není vůbec dohledatelná, nicméně kdesi za oceánem existuje. Její popisek varuje před velmi raným stavem, který je plný bugů a nemusí odpovídat výslednému produktu. Navíc asi nenabídne nic jiného než souboje, protože právě na ně sbírají tvůrci zpětnou vazbu.

Matthew Scholtz z webu Android Police, který o Plants vs. Zombies 3 informoval a zároveň si ji i krátce zahrál, tvrdí, že je to více méně stejná tower defense. Všiml si jen novinky s upgrady vašich rostlin, které mají co do činění s tacos…

Také to vypadá, že hra bude free-to-play s mikrotransakcemi, které se vyšplhají až ke 100 dolarům. Nyní doufám jen ve dvě věci – aby se brzy dostalo s testováním i na nás a aby mikrotransakce celou hru úplně nepohřbily. Je těžké být v tomto případě optimistou.

Tagy: kvetiny zombie free-to-play tower defense mobilní hra

Zdroje: Eurogamer.net,Android Police

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (PS4)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.