zavřít

Valve nabízí balíček všech svých her za desetinu ceny

Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Gordon Freeman proskočí portálem, rozstřílí tři nacisty, položí bombu na A a začne urychleně zdrhat před zombíky. Tak by mohl vypadat potenciální trailer na Valve Complete Pack – nálož v podstatě všech her od Gabena a spol., kterou momentálně seženete na Steamu za několik málo drobných v devadesátiprocentní slevě.

Na téhle adrese narazíte na zkušené matadory i relativní nováčky. Staré dobré klasiky jako Half-Life, Day of Defeat nebo Counter-Strike: Condition Zero seženete v přepočtu asi za 20 korun. Moderní tituly, které si můžete zahrát i z jiných než nostalgických důvodů, jsou taky za hubičku: CS: GO za 6 eur, Portal 2 za euro a půl, Left 4 Dead 2 za tu samou částku.

Dohromady vás celý bundle vyjde na 12 a půl eura, samozřejmě minus všechny položky, které už máte v knihovně – a těch vzhledem k legendárnímu statusu skoro všech zastoupených her asi nebude málo. Ve výsledku se tak balíček možná bude hodit spíš ke zkompletování neúplné sbírky.

V seznamu mimochodem nenajdete úplně všechny tituly od Valve. Vcelku pochopitelně chybí free-to-play tituly, Team Fortress 2 a Dota 2, i když nějaký startovní balíček bych si v bundlu uměl představit.

Kdyby vám to bylo málo a chtěli jste Steamu poslat ještě nějaké peníze navíc, můžete zvážit Steam Link, momentálně zlevněný o 95 procent na 2 a půl eura. Balíček se Steam Controllerem je levnější o 66 procent a stojí 37 eur.

Valve Complete Pack

Tagy: sleva steam FPS

Zdroje: Steam,PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.