zavřít

Ubisoft oživuje Prince z Persie, ale jenom v rámci For Honor

Windows PlayStation 4 Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Společnost Ubisoft vlastní několik skvělých značek, od jejichž posledních dílů uběhlo již mnoho let a nová pokračování jsou jen předmětem hráčských tužeb. Marně očekáváme nového Splinter Cella, který se zatím objevil pouze jako cameo v Ghost Recon Wildlands. A marně očekáváme nového Prince z Persie, který právě zavítal do For Honor.

zdroj: UbiSoft

Po dlouhé době dostanete možnost zahrát si něco, co vypadá jako nová hra s Princem z Persie, jen se nestanete samotným polonahým hrdinou. Pozměněná, pískem zavátá mapa Harbor ve For Honor se stane dějištěm nového módu Ruler of Time, ve kterém bude princ ohrožovat úplně všechny hráče.

Zatímco budete bojovat s protihráči a písečnými bestiemi, z všudypřítomného písečného tornáda sem tam vystoupí sám princ, vybere si jednoho hráče a půjde mu po krku, přičemž využije nadpřirozené dovednosti z Dýky času.

zdroj: UbiSoft

Princovo běsnění potrvá odteď do 19. března. Poté se přístavní mapa opět pozmění a z prince se stane Dark Prince. S tím souvisí i nová pravidla módu Ruler of Time, která nám Ubisoft představí později. Celý crossover potrvá do 2. dubna.

Kromě nového módu můžete získat až 26 nových zbraní a bezplatný Event Pass vás na cestě k 30. úrovni vybavení obdaruje novými oblečky, emblémy, ornamenty a písečnými efekty. V obchodě ještě naleznete obleky Ratash a Sandwraith spolu s animačkou popravy používanou princem.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.