zavřít

Tvůrci Fallout: New Vegas připravují „unikátní next-gen" RPG

PlayStation 4

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Skupina vývojářů z Obsidian Entertainment má za sebou bohatou minulost, po nedávném krachu THQ se před ní však rozprostírala ne úplně jistá budoucnost. Sice se podařilo zafinancovat ambiciózní Project Eternity, jejich jiná aktuální chystaná hra South Park: The Stick of Truth však byla v produkci mrtvého THQ. Nyní však Obsidiani po kradmu ujišťují o svém zdraví – shánějí totiž novou krev na "unikátní next-gen hru".

Jak vydoloval časopis OXM, Obsidian vyvěsil inzerát s požadavky na post level designéra, který musí "milovat role-playing a akční hry", stejně jako na UI grafika, rovněž pro "next generation hru". Už loni ostatně ze životopisu Roba Neslera, tehdy i nyní pracujícího v Obsidianu, prosákl vývoj neohlášeného next-gen konzolového titulu. Že by next-gen projekt tajemný jako hrad v Karpatech byl Falloutem 4? Nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že jeho případný vývoj se očekává od Bethesdy. Ale pro jednou by nešlodilo, kdyby se očekávání mýlila...

Spekulace tak či onak, jistě. Přesto je ale uklidňující vědět, že se Obsidianu jako určitému Black Isle Mk.II vede čím dál lépe. Vzhledem k tomu, že tvůrce musí milovat role-playing, mohlo by jít o nějaké pěkné akční RPG. Nemusí nést jméno Falloutu, stačilo by, kdyby neslo jeho ducha. No nelíbilo by se vám to?

Tagy: spekulace

Zdroje: OXM

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.