zavřít

Slovenské akční RPG Moonfall ve stylu Golden Axe vyšlo na Steamu

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Při pohledu na video ze slovenského 2D RPG Moonfall se nejde vyhnout srovnání s Golden Axe. Tvůrci ze slovenského studia Fishcow jej zasadili do industriálního gotického světa Terra Nihil, čemuž odpovídá i celková vizuální stylizace hry. Jak moc to funguje i z hlediska hratelnosti si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, protože Moonfall vychází dnes na Steamu za sympatických 8,5 eura. 

Že bude ve svém systému práce s postavou komplexnější, než Golden Axe naznačuje fakt, že kromě různých zbraní a zbroje budete získávat i bodíky, které následně rozdělujete do stromu schopností. K dispozici budete mít trojici povolání, přičemž samotná kampaň bude mít kromě lineární sady úkolů i nepovinné. Celkem zde najdete 13 úrovní, kde vaši připravenost prověří jak hordy nepřátel, tak bossové.

Jak už bylo řečeno, neprojdete vše s jednou zbraní a brněním – ve hře bude na osmdesát mečů, seker, dýk, kousků zbroje a dalších částí výstroje a také šedesát nepřátel. K dispozici bude i několik multiplayerových módů a to jak kooperačních, tak i PvP arén. 

Tagy: akční RPG 2D

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.