zavřít

První Postal se pokusí být díky Redux verzi opět kontroverzní na PC i konzolích

PlayStation 4 PC MAC Linux

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

První Postal byla svého času jedna z nejkontroverznějších her vůbec a brzy se vrátí. Vývojáři ze studia Running With Scissors oznámili Postal Redux, něco jako remaster původního dílu z roku 1997. Grafika se sice nijak zvlášť nemění (myšleno stylizací, technicky ano), ale o vzhledu tento projekt nebude – největším přídavkem v nové verzi hry má být nový mód Rampage.

Rampage do hry minimálně na papíře dobře sedne. Pustíte se v něm do klasických singleplayerových úrovní, jen s přidaným časovým tlakem. Prim má hrát nový systém bodového ohodnocení a násobičů. Vaším cílem je tedy zabít co nejvíc lidí a co nejrychleji, aby vám skóre pořád naskakovalo a násobič se postupně zvyšoval. Ve výsledku by vás to mělo motivovat k agresivnější hratelnosti. Jednoduše musíte pořád střílet a zabíjet, jinak o skóre přijdete. Až na Rampage bude Postal Redux víceméně věrnou kopií původní hry, jen upravenou pro nové systémy.

Hra totiž vyjde pro PC, Mac a SteamOS už na jaře tohoto roku. Poté Postal Redux vyjde i pro PlayStation 4, což bude v rámci série vůbec poprvé. Jestli to ale bude mít cenu, ať už na konzoli nebo na PC, je druhá věc. Postal nebyla ani v roce 1997 nijak zvlášť úžasná hra... Její popularita vyplývala především z kontroverze, kdy jste zabíjeli desítky virtuálních nebožáků. Svého času to mohlo být neotřelé, ale v roce 2016 bude pro Running With Scissors obtížné něčím podobným zaujmout. Holt už ta kontroverze dnes není, co kdysi bývala...

 

 

Tagy: akční HD remake izometrické brutální

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.