zavřít

Lords of the Fallen vyjde na mobilních platformách se zjednodušeným konceptem

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční RPG Lords of the Fallen z roku 2014 se dokázalo docela sympaticky inspirovat u Dark Souls a teď pokusí své štěstí na mobilech. Bohužel si ji tam ale nezahrajete v celé její šíři. I přes stejný název jde o jinou, značně odlišnou hru. Na rozdíl od propracovaného akčního RPG se dočkáte jen mechanicky jednoduchých soubojů jednoho na jednoho se třemi možnostmi činností.

Přejížděním prstem po displeji můžete na vašeho oponenta buď zaútočit, jeho útoku se vyhnout, nebo ho vykrýt. Tím to začíná a víceméně i končí. V mobilní verzi Lords of the Fallen můžete hrát za jednu ze tří postav: válečníka, klerika a zloděje s generickým úkolem jít zabít démonickou královnu Akashu a zachránit svět.

Herní styl jednotlivých postav si můžete vyladit ještě pomocí speciálních schopností a během hraní získáváte různé materiály, které lze využít k výrobě věcí, od zbraní, přes brnění, až po amulety. Najdete zde dvanáct lokací, třicet typů monster, dvanáct bossů, šedesát zbraní, patnáct amuletů a celkem osmdesát soubojů.

Hra je měla vyjít zítra, 9. února, ale zakoupit si ji můžete na Google Play a App Store už teď a to za 10 dolarů. Vedle toho nabízí Lords of the Fallen ještě mikrotransakce a to v rozsahu od 37 Kč až do 1600 Kč.

Tagy: akční RPG mobilní hry

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.