zavřít

H-Hour uspěla na Kickstarteru, SOCOM bude mít nástupce

PlayStation 4 Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Chvíli to vypadalo, že projekt jménem H-Hour: World's Elite na Kickstarteru neuspěje, a já tím pádem budu mít argument, proč se tahle crowdfundingová brána definitivně zvrhla. Naštěstí mé sýčkování přišlo vniveč a se čtyřmi dny rezervy se potřebných dvě stě tisíc dolarů na H-Hour: World's Elite vybralo.

Oč jde? Special Operations Forces Studios je nový tým, za nímž stojí partička lidí, která pracovala na titulech jako byl SOCOM a Rainbow Six. A právě v tomto duchu by se měla nést i jejich chystaná hra H-Hour: World's Elite – tedy promakaná, taktická multiplayerová střílečka, ke které časem přibude i kampaň.

Hlavní je ale důraz na specifický multiplayer, který je daleko od současných stříleček. Hra by měla vyjít na PC a PS4, přičemž oněch dvě stě tisíc dolarů má sloužit jako odrazový můstek pro sehnání dalších investorů mimo tradiční vydavatelské firmy, k nimž se nechce studio uchylovat. Dnes je to oblíbená strategie, jak sehnat peníze na velké nezávislé hry, kterou zkouší i Jenova Chen.

H-Hour: World's Elite by tak mohla vrátit zpátky to klasické taktické střílení, přičemž důraz je kladený především na slovo taktické. Navíc je sympatické, že vám tvůrci nevěší bulíky na nos, ale rovnou říkají, že ona částka je jen začátek, který povede k většímu rozpočtu, bez nějž moderní multiplayerovou střílečku udělat nejde. Takže, pokud chcete, poslechněte si ještě Davida Searse ve videu nebo rovnou zamiřte na stránky projektu.

Tagy: online multiplayer taktická střílečka

Zdroje: Kickstarter

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.