zavřít

Do Forzy Horizon 4 se probojoval svěže vypadající battle royale mód The Eliminator

Windows Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Populární žánr battle royale se už dlouho snaží prodrat do mnohem zavedenějších žánrů, závody nevyjímaje. Není to tak dávno, co jsme si všimli zajímavé automobilové akce notmycar, která ale světem moc nerezonovala. Forza Horizon 4 na druhou stranu patří k tomu nejlepšímu ze světa závodů a její nový battle royale mód The Eliminator není tak nesmyslný, jak by se mohlo zdát.

V režimu The Eliminator se kdesi v otevřeném světě Británie sejde 72 hráčů, kteří mezi sebou svedou bitvu o absolutního krále volantu. Počítejte s postupně se zmenšujícím kruhem, který koncentruje zábavu na jedno místo, ale zapomeňte na zbraně a podlé triky. Máte pouze dva prostředky – vaše auto a řidičské dovednosti.

Všichni hráči začnou patnáctiminutovou bitvu za volantem Mini Coopera z roku 1965, což není zrovna nejrychlejší vozidlo vaší garáže. Naštěstí můžete v prosluněných polích a městečkách narazit na zásilky s lepšími díly, ale i novými vozidly.

Kdykoliv si můžete s kterýmkoliv z hráčů dát klasický duel k zvolenému bodu. Poražený z Eliminatoru vypadává a vítěz má na výběr, zda si za odměnu vylepší své stávající auto, nebo přesedlá do auta soupeře, kterého porazil.

Počítejte ale s tím, že vás ostatní hráči nenechají jen tak vyhrát, obzvlášť budete-li mít mnohem lepší káru než oni. Celý Eliminator totiž směřuje k jedinému závodu. Když bude zbývat jen pár závodníků a kruh dosáhne nejmenší velikosti, objeví se cíl, který rozhodne o konečném vítězi. Proto je nutné házet těm nejlepším závodníkům preventivní klacky pod kola.

S Eliminatorem souvisí nová řada odměn, od oblečků pro vaši postavu po nová vozidla jako Renault Mégane R26.R, Porsche 911 GT3 RS a Mercury Cougar Eliminator. Mód dorazí do Forzy Horizon 4 jako update zdarma dnes v 19:00 na PC a Xboxu One.

Tagy: Závodní arkáda E3 2018

Zdroje: Eurogamer.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.