zavřít

Crusader Kings II slaví pět let života a zabíjení s pořádnými slevami

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kdo by čekal, že se historická strategie Crusader Kings II ukáže být takovým držákem? Od vydání základní hry uplynulo pět let, které nejprve vyděsí tím, jak rychle ten čas letí a následně překvapí, když si uvědomíte, že Paradox stále vydává nový a nový obsah do hry. To se samozřejmě vyplácí jak hráčům, tak i tvůrcům, protože ti první mají možnost příběhy svých nových a nových vládců oživit a ti druzí našli způsob, jak zajistit, že hra vydělává i pět let po svém vydání.

Paradox uvádí, že za oněch pět let se prodalo přes milion kopií základní hry, což prý nezahrnuje statisíce kopií různých datadisků i kosmetických DLC. Jelikož autoři ví, že bez opravdu oddané komunity by nebyla jízda Crusader Kings II tak spanilá, chtějí v následujících několika dnech trochu slavit. Samozřejmě v rámci mezí.

Dnes tedy všichni majitelé hry dostanou zdarma jihoindický face pack, který si mohou stáhnout zde. Zítra naváže speciální video z kanálu Long Game Short, který se pravidelně Crusader Kings II věnuje a najdete zde opravdu vtipná videa. A asi největší odměna jsou aktuální slevy na hlavní hru i DLC na Paradox Store. Ty někdy sahají až k 75 procentům a především, pokud vám nějaký datadisk chyběl a nechtěli jste si jej kupovat za plnou cenu, máte velkou šanci, že teď jej pořídíte s výraznou slevou.

Tagy: strategie historická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.