zavřít

Česká puzzle plošinovka Mimpi vás zve do kouzleného světa

iPad iPhone Android Windows MAC

- Oznámení autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Máte rádi krváky, hororové momenty, sportovní adrenalin nebo bojovky pro lidi s bleskurychlými reakcemi? Pak asi Mimpi nebude úplně pro vás, ledaže byste v sobě objevili skrytou touhu po něčem odpočinkovém, příjemně hratelném, kresleném, nápaditém a českém. Tak nějak by se dal charakterizovat nejnovější projekt českého studia SiliconJelly s názvem Mimpi, za nímž stojí duo Matěj Moravec a Martin Vaňo (ano, ten pán, co dělal na Arma 3).

Mimpi je kombinace plošinovky a puzzle hry, ve které budete nejenom hopsat, ale také odhalovat skrytá tajemství citlivým psím čumákem. Ano, hlavní hrdina je pejsek. Jistou představu o hře si možná uděláte na její stránce. SiliconJelly půjdou s hrou v nejbližší době na Indiegogo, kde snad její prezentací přesvědčí hráče, že se do ní vyplatí něco investovat. Pokud vše půjde dle plánu, tak první část vyjde na přelomu března a února na mobilních platformách, počítá se ovšem i s PC a Mackem. A já už pomalu přemýšlím, jestli by se to neteři líbilo, nebo ne... Jó, vlastně po rozkliku na vás čeká krátké video ze hry - minimálně onu zasněnou, pohádkovou, atmosféru z něho nasajete.

Tagy: puzzle plošinovka česká hra

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.