Servery Dark Souls III mají po měsíci fungování znovu potíže
zdroj: From Software

Servery Dark Souls III mají po měsíci fungování znovu potíže

22. 9. 2022 12:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Multiplayerové servery Dark Souls 3 se po půlroční pauze ani nestačily znovu zahřát a jsou opět mimo provoz. Běžely přitom pouhý měsíc, předtím je společnost Bandai Namco krátce před vydáním Elden Ring vypnula z bezpečnostních důvodů. Nyní se situace opakuje.

Problémy se servery Dark Souls započaly letos v lednu, kdy vydavatelská společnost dle vlastního vyjádření čelila vážné bezpečnostní hrozbě, a tak přikročila k dočasnému vypnutí, než se situace vyřeší a dojde k implementaci bezpečnostních záplat. Multiplayer Dark Souls III se nakonec vrátil k životu až v srpnu, bohužel ne na dlouho.

Bandai Namco na svém oficiálním účtu na Twitteru přiznává, že při online hraní Dark Souls III dochází na Steamu k problémům. Důvod zatím není známý, společnost záležitost nicméně řeší a slibuje, že jen co to bude možné, přispěchá s podrobnějšími informacemi a snad i s opravou. Pokud jste se ale těšili na trochu toho PvP za katedrálou v Irithyllu, budete si muset počkat.

Bohužel si nemůžete spravit chuť ani u předchozích dílů, jejich servery jsou totiž od ledna stále offline. Ani teď není jasné, jak dlouho bude ještě odstávka trvat a zda je Namco bude chtít s ohledem na stáří her vůbec ještě držet při životě. Nezbývá než doufat, že se multiplayerové trampoty nepřelijí do Elden Ringu, který je v současnosti samozřejmě daleko populárnější.

Nejnovější články