zavřít

Vydání vylepšených Britských ostrovů pro Europa Universalis IV doprovází důležitý update

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Bůhví, jestli se někdy dočkáme regulérního pátého dílu slavné série Europa Universalis. Okolnosti tomu zatím nenasvědčují, zvlášť když studio Paradox dnes vydalo další DLC pro pět let starou strategii Europa Universalis IV. To si vzalo do pomyslného hledáčku Británii a slibuje kvalitnější zážitek při dobývání světa z jejích ostrovů.

Takzvaný Immersion Pack s názvem Rule Britannia sice nemá takový dopad na celkovou hratelnost, ale po výběru Británie coby vaší domoviny vás čeká mnohem hlubší ponoření do panování. O to se postará sada tematických misí, které jsou unikátní pro Anglii, Skotsko a Irsko, nové námořní doktríny pro vaše loďstvo, protestantská víra anglikánství, nová hudba, mundůry vojáků atd.

Zbylé novoty se už týkají celé hry a všech hráčů, protože nepochází přímo z DLC, ale z nového updatu. Mezi jeho dvě největší přednosti patří kompletně přepracovaný systém misí. Od teď už uvidíte všechny vám dostupné mise ve vlastním okně. Druhou zásadní změnou je implementace inovací, které vám garantují odměny pokaždé, když jako národ vynaleznete něco dosud nevynalezeného jinými národy.

Novinek a změn je v updatu 1.25 celá řada, jejich výčet naleznete zde. Immersion Pack Rule Britannia pro Europa Universalis IV je ode dneška dostupný na Steamu za 10 eur bez centíku. Jen pro zajímavost, pokud byste si chtěli pořídit Europa Universalis IV se vším všudy, připravte si krásných 250 eur…

Tagy: strategie historická dlc

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.