zavřít

Syberia III s českými titulky vyjde 20. dubna

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kate Walker se konečně vrátí. Syberia III vyjde 20. dubna ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One, jak uvádí trailer, který se věnuje Kate, nové zápletce a ukazuje plně 3D prostředí, které má v sérii premiéru.

Příběh začíná ve chvíli, kdy polomrtvou Kate najdou na pobřeží členové kmene Youkol, který na svých zvířatech, připomínajících pštrosy, migruje napříč věčně zasněženou zemí. Kate i Youkolové jsou ale lapeni ve městě Valsembor, a tak musí spolupracovat na tom, jak uniknout. Což bude především na vás v roli Kate, s níž budete řešit adventurní puzzly.

Valsembor vypadá hodně "sovětsky", což Microids před časem potvrdili. Najdete zde mohutné továrny, brutalistická monstra, ale občas i civilnější architekturu. Pro nás to asi nebude zase tak exotický pohled, spousta z nich ještě v České republice přežívá…

Když už jsme u Čech, stojí za zmínku, že hra vyjde s českými titulky. Hudbu opět složil Inon Zur, jehož doprovod jste mohli slyšet u druhého dílu, Dragon Age: Prameny či čtvrtého Falloutu

Tagy: Dragon Age (série) fantasy adventura 3rd person

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.