zavřít

Odložení komiksové akční hry XIII

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývoj připravované akční střílečky rodící se v dílnách Ubi Softu ještě nedospěl do tvůrci požadované kvality, a tak se s hrou XIII nesetkáte na žádné z platforem dřív než ve třetím čtvrtletí 2003.

To je docela slušný skok oproti dřívějším plánům, že se tato akce objeví už na začátku příštího roku. Ač je XIII poháněna technologií Unreal, kterou nyní hojně využívá i spousta dalších vývojářů, nenechali se tvůrci titulu s obávaným číslem v názvu strhnout lavinou všech možných podobně zaměřených her snažících se o co nejrealističtější projev a vydali se při své práci trochu jiným směrem. Mám namysli pojetí hry, které spíše než realistickou střílečku připomíná komiksový animovaný film.

Ubi Soft si nechal získaný čas na to, aby zajistil, že se XIII ke svým fanouškům dostane v co nejlepší možné kvalitě. Kromě toho chtějí do hry přidat ještě pár nových prvků a také nějaké ty specifické vlastnosti pro každou z platforem.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.