zavřít

Bojové vrtulníky Comanche se po téměř 20 letech vracejí s futuristickým pokračováním

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vrtulníková série Comanche oslaví za dva roky své třicátiny, a přestože šlo v devadesátých letech o populární hry, v novém tisíciletí zcela zmizely ze scény. Poslední díl Comanche 4 vyšel v roce 2001 a od té doby se příznivci bojových vrtulníků museli porozhlédnout jinde. Značka se ale po téměř dvou dekádách vrací s dílem nazvaným moderně jen Comanche, který za pár dní spustí předběžný přístup.

zdroj: Archiv

Comanche se odehrává v relativně blízké budoucnosti, ve které Američané tajně vyvinou bojový vrtulník schopný vypouštět drony, které nepřátelé nedokáží hacknout. Jenže plány těchto strojů unikly na internet a každý, kdo si to mohl dovolit, si sestrojil vlastní bojový vrtulník, čímž započala nová vzdušná válka.

Comanche je primárně multiplayerová hra. V týmech po čtyřech hráčích se vystřílíte do posledního vrtulníku v klasickém deathmatchi nazvaném Blackbox nebo si vyzkoušíte taktičtější mód Infiltration, ve kterém plníte mise buď jako útočníci, nebo jako obránci.

zdroj: Archiv

Ale protože fanoušci byli hlasití, tvůrci jim vyhověli a přidali singleplayerovou kampaň. Ve všech módech usednete do kokpitu jednoho z několika futuristických vrtulníků s možností vyslat do boje svého drona. Do toho se můžete následně přepnout a bojovat s ostatními hráči i uvnitř budov v převážně horských oblastech.

Vše výše zmíněné vás nechá zakusit early access, který startuje už ve čtvrtek 12. března. Tvůrci věří, že půjdou na trh s plnou hrou do šesti měsíců a mají v plánu přidat další obsah pro multiplayer i singleplayer a začlenit podporu joysticků a systémů HOTAS.

Cena ještě nebyla zveřejněná, ale plná hra bude dražší než předběžný přístup.

Tagy: helikoptéra akční multiplayer dron

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.