zavřít

Herní postavy z League of Legends se oblékají do Louise Vuittona

Windows

- Zajímavosti autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dvě na první pohled neslučitelné společnosti se loni pustily do poměrně neobvyklé spolupráce. Na jedné straně máme herní studio Riot, které stojí za populární MOBA hrou League of Legends, a na druhé straně francouzskou módní značku Louis Vuitton. Spolupráce mezi hrami a oblečením je oboustranná – herní postavy se oblékají do prapodivných kostýmů, ale to stejné mohou udělat i zámožní lidé.

Kolekce skutečného oblečení inspirovaného počítačovou hrou od návrháře Nicolase Ghesquièrea ze společnosti Louis Vuitton se představila loni v prosinci a je velice výstřední, jak se na tuto módu sluší a patří. A až na jedno všeříkající triko byste si na ulici nepomysleli, že člověk, který s hrdostí něco takového nosí, paří po večerech League of Legends.

Ať už se vám výtvory francouzského módního domu líbí, nebo ne, ten, kdo se do nich obléká, rozhodně nemá hluboko do kapsy. Ceny začínají na čtyřech tisících za podprsenku a šplhají až k závratným 127 tisícům za koženou bundu.

Ale jak už padlo výše, spolupráce je oboustranná a Ghesquière se nyní pochlubil svým návrhem skinu pro postavu Senna ze hry League of Legends, která patří k hudební skupině True Damage. Obleček nazvaný Prestige Skin bude dostupný jen a pouze ve hře, takže kroťte své touhy a neotevírejte zbytečně peněženky, do tohohle se sami neobléknete.

Stejně jako na skutečné oblečení od Vuittona si i na tento skin ještě nějakou dobu počkáte. Oblečení by se mělo odesílat zákazníkům v únoru nebo březnu, herní postava dostane Prestige Skin někdy v následujících dnech.

Tagy: multiplayer eSport móda Louis Vuitton MOBA League of Legends

Zdroje: Business Insider,HypeBeast

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.